Jubileusz i otwarcie sali gimnastycznej Wyróżniony

Jubileusz i otwarcie sali gimnastycznej
"Nie rzucim ziemi skąd nasz ród!
Nie damy pogrześć mowy"

W dniu 02.09.2019 r. nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Roztoce nie tylko rozpoczęli nowy rok szkolny, ale również świętowali jubileusz 50-lecia budynku , nadanie sztandaru szkole oraz otwarcie tak długo oczekiwanej sali gimnastycznej.

Obchody rozpoczęła uroczysta msza święta w tutejszej kaplicy, którą odprawił proboszcz naszej parafii ks. dziekan Wiesław Majca, a wzięli w niej udział uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście.

Następnie wszyscy przeszli do szkoły, aby kontynuować wspólne świętowanie. Uroczystość rozpoczęła się  wystąpieniem pani dyrektor Beaty Tokarz, która przywitała przybyłych gości. Później odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi i otwarcie sali gimnastycznej.

Całość uświetniła przepiękna oprawa artystyczna, którą przygotowały panie: Barbara Filipek, Maria Nalepa i Aneta Sopata.

Barbara Pietras