Domowy Mały Mistrz

„Domowy Mały Mistrz”

W konkursie „Domowy Mały Mistrz” może wziąć udział każdy uczeń SP ur. 2007 i młodsi, który wykaże się dowolną aktywnością fizyczną ( wykonanie ćwiczenia – ćwiczeń w warunkach domowych ) i nagra krótki filmik obrazujący wykonane ćwiczenie ( nie dłuższy niż 30 sek. ) oraz prześle go do swojego nauczyciela wf ze szkoły do której uczęszcza na adres mailowy

Nagranie może dziecko przesłać drogą elektroniczną do nauczyciela lub samo zamieścić na portalach społecznościowych z którego można pobrać film.
Zgłoszenia tylko do 23 kwietnia do godziny 12.00 - trzeba podać imię, nazwisko dziecka, rok urodzenia, imię i nazwisko jednego rodzica oraz numer telefonu lub mail rodzica.

Zachęcam do udziału, ponieważ przy dużej liczbie dzieci szkoła może otrzymać drobny sprzęt sportowy. Jest to konkurs powiatowy - takie domowe zawody sportowe.

Waldemar Kurczab