Zabawa andrzejkowa 2022

Andrzejki 2022

24 listopada 2022 roku w Naszej Szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci z utęsknieniem czekały na ten dzień, gdyż przez ostatnie dwa lata restrykcje koronawirusowe uniemożliwiały organizację tego typu imprez. Wzięły w niej udział dzieci z klas I-VIII oraz oddziału przedszkolnego. Młodsze dzieci rozpoczęły swoją zabawę już od godziny 9.00, gdzie przy dźwiękach muzyki wspaniale się bawiły. Oprócz tańców nie mogło zabraknąć w tym dniu wróżb andrzejkowych. Uczniowie z klasy III bardzo chętnie włączyli się do tego zadania. Było mnóstwo ciekawych wróżb, tj. wróżby z kwiatów,  kolorów, butów, czy andrzejkowe serce z imionami przyszłych wybranków. Każda klasa miała przygotowany słodki poczęstunek przez rodziców, którym bardzo dziękujemy za współpracę. Zabawa przyniosła dzieciom wiele radości i uśmiechu na twarzy.

Podczas zabawy wykorzystano nagłośnienie zakupione przez Szkołę w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Aneta Sopata