Mała książka – wielki człowiek Wyróżniony

Mała książka – wielki człowiek

Mała książka – wielki człowiek.- kampania organizowana przez Instytut Książki.

Po raz kolejny nasza szkoła w ramach kampanii Mała książka - wielki człowiek  otrzymała pakiety wyprawek dla uczniów klasy pierwszej. W skład takiej wyprawki wchodzi:

• „Wnuczka antykwariusza” – książka autorstwa znanej i niezwykle cenionej pisarki Justyny Bednarek, z mistrzowskimi ilustracjami Emilii Dziubak.
  •  Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem!- broszura informacyjna dla rodziców i opiekunów, mówiącym o korzyściach wynikających ze wspólnego, rodzinnego czytania, a także zbiorem rekomendacji wartościowych książek przeznaczonych dla pierwszoklasistów.

Jednym z największych wyzwań, jakie stoją przed dziećmi u progu szkolnej edukacji, jest nauka czytania. Dzięki Wyprawce Czytelniczej może się stać prawdziwą przyjemnością.

Alicja Ciężadło