Jarzynowa awantura Wyróżniony

Jarzynowa  awantura

„Jarzynowa  awantura”

25 listopada 2021 roku uczniowie z klasy II i III przedstawili inscenizację  pt: ”Jarzynowa awantura”. Zaprezentowali ją dzieciom z oddziału przedszkolnego i uczniom klasy I wraz z wychowawczyniami. Celem przedstawienia było rozpowszechnienie warzyw, jako ważnego elementu codziennego jadłospisu oraz rozpropagowanie jedzenia warzyw wśród dzieci. Młoda publiczność  bardzo aktywnie uczestniczyła w występie. Dzieci świetnie udzielały odpowiedzi dotyczące znajomości warzyw. Następnie najmłodsi mogli sprawdzić się w zabawie „Co to za warzywo?”. Drugo i trzecioklasiści wykazali się  kreatywnością  i  zdolnościami  aktorskimi, za co zostali nagrodzeni wielkimi brawami. Dzieci w aktywny i miły sposób spędziły czas.

Aneta Sopata