Nowy sposób komunikacji i nauczania Wyróżniony

Nowy sposób komunikacji i nauczania

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

W związku z przedłużającym się okresem zdalnej nauki nasza Szkoła wprowadziła platformę edukacyjną Microsoft Office 365. Jest to platforma, która umożliwia dzieciom nie tylko odrabianie zadań, ale również bezpośredni kontakt z nauczycielami i znacznie usprawnia prawdziwe nauczanie.

Na platformie będą przekazywane lekcje w formie graficznej, audio, video. Usprawnione i przyspieszone jest przesyłanie zadań i plików.

Wszyscy nauczyciele będą prowadzić lekcje online (na żywo) z uczniami poszczególnych klas. Priorytetowo będą potraktowane przedmioty egzaminacyjne matematyka, język polski, język angielski. Spotkania będą trwały do 30 minut. W zależności od potrzeb.

Na tej platformie będą również przekazywane zadania i treści lekcji. Tam też przeprowadzane będą sprawdziany. Każdy uczeń musi się zalogować i codziennie przeglądać swoje zespoły (przedmioty), Notatniki zajęć i Zadania oraz Kalendarz z zaplanowanymi Spotkaniami.

Udział w spotkaniach jest obowiązkowy, jedynym usprawiedliwieniem nieobecności mogą być problemy techniczne.

Od poniedziałku 27 kwietnia nie będzie już lekcji i zadań na stronie internetowej Szkoły, jeszcze przez krótki czas (kilka dni) zadania będą umieszczane w dzienniku elektronicznym.

W celu usprawnienia komunikacji z nauczycielami podajemy adresy e-mail i Skype nauczycieli, z którymi możecie się kontaktować codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 – 12.

Kontakt z nauczycielami

ks. Szczepan Słowik (kontakt przez e-dziennik)

Bernadeta Kurzeja  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.           Skype: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   messenger: bernadetaFK

Małgorzata Szewczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        Skype: M. Sz.

Maria Pietrzak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.              Skype: live:.cid.79725fb8ca405c44

Barbara Filipek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                     Skype: bfilipek64

Beata Tokarz:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.               Skype Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jan Tokarz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                       Skype Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Agnieszka Stefanowicz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Skype: Agnieszka Stefanowicz

Paweł Korec  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.            Skype: Zdalna Fizyka

Aneta Sopata: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                  Skype: Aneta Sopata

Barbara Pietras Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                                    Skype: Barbara Pietras