Wycieczka do Piekarni w Łukowicy i Gminnej Biblioteki Publicznej Wyróżniony

Wycieczka do Piekarni w Łukowicy i Gminnej Biblioteki Publicznej
Murarz domy buduje,
Krawiec szyje ubrania ...

Klasa pierwsza wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują panu Jackowi Wolakowi oraz wszystkim pracownikom piekarni za okazałą gościnność i miłą atmosferę.

Tego samego dnia klasa pierwsza wybrała się również do Gminnej Biblioteki Publicznej. Dzieci miały okazję poznać pracę bibliotekarki. Zapoznały się również z bogatym księgozbiorem. Po bardzo ciekawej lekcji bibliotecznej uczniowie mieli czas na wspólną zabawę. Dzięki gościnności GOKSiT i pani Katarzynie Bochenek dzieci aktywnie spędziły czas.

W tym dniu pogoda dopisywała, więc korzystaliśmy z łaskawości aury. Najpierw wybraliśmy się na spacer po parku, a potem dzieci szalały na placu zabaw. Po skończonej zabawie wszyscy udaliśmy się do Gminnej Stołówki. Tam, dzięki gościnności pani Anny Wolak dzieci zobaczyły „od kuchni”, jak wygląda stołówka, magazyny oraz różnego rodzaju sprzęty potrzebne do przyrządzania posiłków. Na koniec dzieci zjadły pyszne spaghetti. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z udanej wycieczki.

Aneta Sopata