Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka.

26 stycznia 2023 w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej naszej szkoły dzieci przedstawiły bardzo żywiołowy program artystyczny.  W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy, nagradzając najmłodszych gromkimi brawami. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Dzieci, poprzez  wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Honorowymi gośćmi naszej imprezy byli Pan Profesor Piotr Czaja wraz z małżonką, była Pani Dyrektor Szkoły Magister Stanisława Batko oraz  Wójt Gminy Łukowica Bogdan Łuczkowski.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, dzieci wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki, a rodzice przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek.

Maria Nalepa