Pomagamy Gabrysi Wyróżniony

Pomagamy Gabrysi
Dobro, im więcej go dajesz tym więcej dostajesz

Na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej Szkole odbył się kiermasz ozdób świątecznych. Na specjalnie przygotowanych stoiskach znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, wspaniałe stroiki, bombki, aniołki, itp. Wszystkie ozdoby zostały zaprezentowane na korytarzu. Wystawa wzbudzała ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci. Ozdoby były bardzo pomysłowe i kolorowe.

Na I gminnym jarmarku bożonarodzeniowym w Łukowicy sprzedaliśmy wiele z tych prac. Dzięki hojności i zaangażowaniu rodziców udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która zostanie przeznaczona na pomoc w leczeniu Gabrysi - absolwentki naszej szkoły. Ta młoda, bardzo zdolna dziewczyna zmaga się z ciężką chorobą, wymagającą wysokich kosztów leczenia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji.

Maria Nalepa