• JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 572.

Sukces Emilki Wyróżniony

After losing to Obama, what should Mitt Romney do next? After losing to Obama, what should Mitt Romney do next?

Jak co roku w rabczańskim amfiteatrze odbył się VII Festiwal Piosenki Angielskiej, organizowany przez Akademię Języka Angielskiego Perfect i Małopolskie Centrum Edukacyjne przy współpracy Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju i Miejskiego Ośrodka Kultury. Konkurs jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięli w nim udział uczniowie szkół z całej Małopolski: Rabki-Zdroju, Krakowa, Nowego Targu, Dobczyc,  Świdnika, Łostówki, Poronina, Wieprzca,  Igołomii- Wawrzeńczyc, Myślenic, Roztoki, Skawinki, Lubnia, Raby Wyżnej i Skomielnej Białej.
Wielki sukces odniosła uczennica naszej szkoły Emilia Gurgul zdobywając I miejsce w kategorii 14-16 lat (klasa VII- III gimnazjum) Upominkami za występy były wata cukrowa, tort i kiełbaski. Konkursowi towarzyszyły atrakcje dodatkowe, którymi były eksperymenty, pokazy, namioty naukowe i doświadczenia naukowe. Po występach nasi uczniowie spędzili radosny czas w parku rozrywki Rabkoland.