Wizyta dzieci w Klubie Seniora w Roztoce

W Klubie Seniora w Roztoce

Wiele radości przyniosło dzieciom spotkanie z dziadkami w Klubie Seniora. 23.11.2022 uczniowie klas 0-V pod czujnym okiem pani Barbary Filipek  przygotowali miłą niespodziankę dla babci i dziadka. Duża grupa chłopców i dziewczynek zatańczyła i zaśpiewała przed wdzięczną publicznością, a każdy ruch i słowa piosenki były wyrazem miłości i podziękowań.

,,Sprawa dla reportera” krótka inscenizacja o prawdziwych losach prowadzona przez naszego szkolnego artystę Kacpra Bodzionego była uwieńczeniem całego spotkania. Dwa tygodnie wcześniej przed występem wychowawczyni Maria Nalepa namówiła uczniów klasy III, żeby przeprowadzili wywiad ze swoimi dziadkami, poznali ich losy, szkołę do której uczęszczali, posłuchali jak dziadek poznał babcię, gdzie pracowali, mieszkali i ile dzieci wychowali. Uczniowie z dużym zaangażowaniem  i ciekawością zbierali informacje i przygotowywali się do tego przedstawienia.

Wielkie brawa, słodkie upominki, dużo śmiechu, wzruszeń sprawiły wszystkim ogromną radość i jeszcze bardziej zbliżyły te dwa pokolenia.

Maria Nalepa