Drodzy Uczniowie i Rodzice.

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się dnia 26 czerwca 2020 roku (piątek).

W związku z pandemią koronawirusa będzie miało inny przebieg niż wszystkie dotąd. Nie organizujemy uroczystej akademii.  Uczniowie klasami będą odbierali świadectwa w wyznaczonych godzinach. Jeżeli pogoda pozwoli to przed wejściem od strony sali gimnastycznej, jeżeli będzie padać to na sali gimnastycznej. Wszyscy uczniowie proszeni są, aby zabrali ze sobą długopisy niezbędne do podpisania odbioru świadectw. W związku z zleceniami GIS każdy uczeń  wchodzący na teren szkoły powinien być wyposażony w maseczkę zakrywającą usta i nos.

Proszę również pamiętać o zabraniu pozostawionego w szkole obuwia (przyda się jakaś torba).

Obecność nie jest obowiązkowa, jeżeli ktoś z jakichkolwiek przyczyn nie odbierze świadectwa w piątek, będzie mógł to zrobić w ciągu 2 tygodni od zakończenia roku w godzinach rannych (od 8.00 do 12.00 – od poniedziałku do piątku) lub we wrześniu.

Harmonogram odbioru świadectw:

Klasa VIII – godzina 8.00