Monitoring w naszej Szkole

W trosce o bezpieczeństwo uczniów, za zgodą organu prowadzącego oraz dzięki pozytywnej opinii Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej i Samorządu Uczniowskiego, decyzją dyrektora szkoły Pani Barbary Kuras Potoniec, w naszej szkole został zamontowany monitoring wizyjny.

Za sprawne i solidnie przeprowadzone prace podziękowania  składamy firmie ALARM-ON z Młyńczysk, a szczególnie właścicielowi,  Panu Markowi Olszakowi, który bezpłatnie zamontował nam dodatkową piątą kamerę. Prace zostały sfinansowane ze środków zebranych podczas II Pikniku Roztockiego.

Jesteśmy przekonani, że wpłynie to pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa uczniów i ich rodziców.

Barbara Pietras

Regulamin funkcjonowania, obsługi i eksploatacji monitoringu wizyjnego na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Roztoce - link