Dlaczego potrzebny jest Twój adres email? (edit)

Przypominamy o akcji zbierania adresów email, po zebraniu wszystkich danych będziemy się starali w najbliższym możliwym terminie udostępnić dostęp do dziennika elektronicznego UONET+ dla wszystkich uczniów.

Osoby, które jeszcze nie przekazały swoich adresów proszone są o uczynienie tego w dniu dzisiejszym wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Listę osób których adresów nie posiadamy umieścimy w tym artykule do godziny 12 w dniu jutrzejszym (20 marca)

Kompletujemy Wasze  e-mail, dzisiaj prosimy o dosłanie swoich adresów poczty elektronicznej:

Milenę i Sebastiana

W związku z możliwością przedłużenia okresu tzw. „kwarantanny” prosimy uczniów klas IV-VIII o założenie konta w komunikatorze Messenger. Ponieważ, obecnie legalne założenie konta możliwe jest od 13 roku życia (konto musi być powiązane z Facebook) zalecamy, aby młodsze dzieci korzystały z kont założonych przez rodziców i pod ich nadzorem.

Do używania  Messengera nie w każdym przypadku konieczny jest telefon, istnieje możliwość pobrania darmowej aplikacji z Microsoft Store w systemie operacyjnym Windows 10 lub użycia go z poziomu przeglądarki www. W przypadku gdy z komputera korzysta wiele osób należy logować się na różnych przeglądarkach (np. Chrome, Firefox, Edge, Opera).