Kawiarenka Papieska- wspomnienie Jana Pawła II z okazji dnia papieskiego Wyróżniony

Kawiarenka Papieska- wspomnienie Jana Pawła II z okazji dnia papieskiego

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali".

(Jan Paweł II.)

Kawiarenka Papieska - wspomnienie Jana Pawła II z okazji dnia papieskiego.

20 października sala gimnastyczna w naszej szkole zamieniła się w kawiarenkę papieską. Uczniowie klas IV-VIII zaprezentowali krótki montaż muzyczno-słowny, przypominając nam życiorys wybitnego Polaka –Papieża Jana Pawła II. Dziewczynki z naszej szkoły Aleksandra Opoka oraz Agnieszka Król wykonały utwór „Ty prowadzisz nas”

Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców za przygotowanie kremówek papieskich, które były rozdawane przez uczniów podczas występu oraz Pani Teresie Gurgul i Kołu Gospodyń Wiejskich za pomoc w przygotowaniu dekoracji.

Nasze przedstawienie, zostało też pokazane w niedzielę 22 października dla mieszkańców wsi Roztoka. Na uroczystość zostali zaproszeni Goście: Dziekan Wiesław Majca, Wójt Gminy Łukowica, ks. Prałat Stanisław Pietrzak oraz ks. Krzysztof Kowalczyk.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.