Ważne informacje [Edit20]

Drodzy Uczniowie i Rodzice

Zamknięcie na najbliższe dwa tygodnie szkół i uczelni to sytuacja wyjątkowa, spowodowana realnym zagrożeniem ze strony koronawirusa. Szkoła będzie nieczynna ze względów bezpieczeństwa, ale przerwa ta nie może oznaczać dni wolnych od nauki.
Dlatego zwracamy się z prośbą, aby ten czas wykorzystać efektywnie. Można nadrobić indywidualne zaległości, przeczytać zaległą lekturę, czy sięgnąć po książkę, na przeczytanie której nie mieliśmy do tej pory czasu. Nauczyciele podjęli aktywność o charakterze zdalnym. Będą się kontaktować z uczniami i rodzicami przez internet oraz telefonicznie Uczniowie otrzymają wskazówki, materiały, linki do materiałów edukacyjnych, które pomogą im w samodzielnej pracy.

Prosimy również Was – Szanowni Rodzice – o dopilnowanie, by uczniowie rozwiązywali zadania z podręczników, zeszytów ćwiczeń oraz systematycznie sprawdzali wytyczne przesyłane przez nauczycieli.

Wytyczne do pracy dla uczniów znajdują się w prawym górnym rogu strony, w menu Nauka zdalna

Beata Tokarz

[Edit]  Z uczącymi możecie się kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej lub za pośrednictwem szkoły, sekretariat będzie czynny codziennie w godzinach rannych (tel. 18 3335 312)

Bardzo prosimy o przysłanie adresów e-mail uczniów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie imię i nazwisko ucznia oraz klasa, w wiadomości adres e-mail ucznia)

* dodano materiały z matematyki

* dodano testy i nagrania z angielskiego dla klasy VIII

* 17 marca - dodano ćwiczenia z języka niemieckiego dla klasy VII i VIII

Uwaga jeżeli ktoś ma problem z oprogramowaniem, to proszę o kontakt (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), wtedy postaram się znaleźć i umieścić na stronie linki do darmowych wersji.

* dodano tematy z religii (dla klas III - VIII) na 18 i 20 marca

*18 marca - zmiana terminu wysyłania prac z historii

*18 marca nowy artykuł: Dlaczego potrzebny jest Twój adres email?

*19 marca dodano materiały z plastyki, muzyki i techniki

*23 marca

* Dodano artykuł Ważne informacje dla uczniów!

* We wtorek uruchomimy dla Was dostęp do dziennika elektronicznego.

* dodano tematy z religii na 25 i 27 marca

* dodano tematykę z matematyki

*24 marca

* dodano artykuł Uruchamiamy dziennik

* dodano materiały z języka angielskiego dla klas IV - VI

* dodano materiały z języka polskiego dla klas V-VIII

* dodano materiały dla oddziału przedszkolnego

* dodano materiały z wychowania fizycznego dla klas IV - VIII

* dodano materiały z geografii dla klasy VII i przyrody dla klasy IV

*25 marca

* dodano materiały z doradztwa zawodowego i edukacji dla bezpieczeństwa dla klasy VIII

* dodano materiały z chemii

*26 marca

dodano nowe materiały

*Jeżeli komuś w danym momencie nie działa dziennik to niech się nie martwi, bo dzieje się tak w wyniku przeciążenia systemu i są to awarie ogólnopolskie.

27.03

* Wczoraj o dzisiaj dodano materiały z biologii, języka niemieckiego, historii, wiedzy o społeczeństwie, informatyki i języka angielskiego.

* Dodano materiały z chemii i fizyki

8 kwietnia dodano nowy artykuł